Actueel
Het actuele weer in RosmalenWist je dat:
de dinsdagavond een uitstekende tennisavond is om, naast een balletje te slaan, mensen te ontmoeten en een gezellige avond te beleven met heel gezellige mensen?
Aanmelden nieuwsbrief
Actueel - Van de voorzitter
Geplaatst op: Dinsdag 1 november 2011
Van de voorzitter,Oktober 2011 is voorbij met prachtig tennisweer en enthousiaste deelnemers aan ons goed georganiseerde en sfeervolle Open Veteranen Toernooi.
Nu ik dit schrijf staat de Commissiedag zaterdag a.s. voor de deur.
Wat zouden we als vereniging zijn als er geen of onvoldoende vrijwilligers waren ?
Daarom een speciale dag, om al die actieve mensen nog eens te bedanken.
Dit jaar in een iets gewijzigde formule, namelijk ‘s middags een klein gezelligheidtoernooitje waar nu al ca. 60 tennissers op hebben ingeschreven, in de vooravond gevolgd door een buffet verzorgd door onze onvolprezen Culinaire Commissie, met nog aanzienlijk meer deelnemers.
Wij gaan er vanuit dat het weer heel gezellig gaat worden op en rond onze nieuw verlichte terrassen. Misschien gaat u binnenkort ook gebruik maken van de gerenoveerde douches en vrij zeker van de toiletten en het met dubbel glas beter geïsoleerde paviljoen.
Naast mooie en leuke dingen die bij verenigingen de revue passeren, zijn er soms ook heel vervelende, die de nodige bestuursaandacht vragen. Ik denk bijvoorbeeld aan BTC De Pettelaer in Den Bosch , waar tijdens nachtelijke uren het paviljoen in de as werd gelegd, oorzaak onbekend. Het is vaak een klein bericht in de krant, maar voor de betreffende vereniging een enorme ramp. Vrijwilligers en collegialiteit met andere verenigingen zijn dan ook weer erg noodzakelijk.
Om maar niet te praten van de vele verenigingen die ongewenst bezoek ontvangen. We zijn al aangesloten bij een alarmcentrale en de beveiliging van ons eigen park wordt nu met een elektronische toegangsbeveiliging (mbv KNLTB-pas) uitgebreid. Ondanks alle kosten en mede gezien de looddiefstal van het dak van ons paviljoen enige maanden geleden.
Tenslotte vermeld ik dat op 10, 11 en 12 februari 2012 in de Maaspoort de Daviscup wedstrijd Nederland-Finland gespeeld wordt. Misschien een event om eens mee te maken, kaarten te bestellen via de KNLTB.
Deze brief van de voorzitter is gedeeltelijk vrij naar de nieuwsbrief van Jan van Straten, voorzitter KNLTB in ons district,
Henk.
Laatste nieuws
- 16-02-2012: Trainingen senioren beginnen een week later
- 07-02-2012: Lijnrechter worden bij Unicef open
- 01-02-2012: Daviscup wedstrijd
- 30-01-2012: van de Voorzitter
- 30-01-2012: Vanuit de technische commissie
- 29-01-2012: Van het bestuur
- 29-01-2012: Van de jeugdcommissie
- 30-11-2011: Van de voorztitter
- 30-11-2011: ABN AMRO World Tennis Tournament
- 08-11-2011: Stef Hovens vrijwilliger van het jaar 2011 Rosmalen






